Úvod » Nejoblíbenější destinace » Zájezdy - Izrael

Zájezdy - Izrael 

Izrael / Izrael

Dovolená v Izraeli

Během pobytu v Izraeli se můžete, při návštěvě biblických památek Jeruzaléma, povznést nejen po stránce duchovní. Čeká na vás  rozmanitá příroda s úrodnými rovinami na severu, Mrtvým, Rudým a Středozemním mořem i nehostinnými pouštěmi na jihu země. Můžete se také vydat do jordánského skalního města v Petře, potápět se u korálových útesů a výborná je také židovská kuchyně. Politická situace je historicky velmi složitá, nicméně Izrael je díky maximálním snahám místní policie a armády pro její návštěvníky bezpečnou zemí.  

Katalogové zájezdy do Izraele

Prodej našich zájezdů zajišťuje cestovní agentura Periscope travel s.r.o.

Vyberte

 

Individuální cesty do Izraele

Pro dvojice i skupiny přátel připravíme individuální cestu na přání. Zajistíme letenky, půjčení auta i ubytování. Využijte našich zkušeností a pro Vaši jedinečnou dovolenou.

 

Zájezdy pro skupiny

Doporučíme vhodný termín i program a zajistíme kompletní cestu dle Vašich požadavků, případně i s průvodcem. Inspirovat se můžete některým z našich katalogových zájezdů. Rádi  s Vámi vše probereme osobně.  

Kontakt

Izrael 3

Izrael 3

Izrael

Izrael

Izrael

Izrael

Izrael

Izrael

Izrael

Izrael

Izrael 2

Izrael 2

Izrael 4

Izrael 4

Izrael 5

Izrael 5

Izrael 6

Izrael 6

Izrael 7

Izrael 7

Izrael 8

Izrael 8

 

 

Nevyhovuje vám nabídka zájezdů?

Pokud máte zájem o čistě individuální skladbu zájezdu, neváhejte a dejte nám vědět. Pomůžeme vám připravit naprosto jedinečné a neopakovatelné cesty za poznáním a odpočinkem!

zajímavé služby

Label

Label