Kompletní přehled zájezdů CALYPSO TRAVEL s.r.o. najdete  ZDE

 

Poznávací zájezdy 

Cestovní kancelář CALYPSO TRAVEL s.r.o. pořádá poznávací zájezdy pro jednotlivce i skupiny. Zaměřujeme se na destinace, které velmi dobře známe, procestovali jsme je a máme v nich dlouhodobě ověřené partnery.

Naše oblíbené destinace pro poznávací zájezdy jsou Skotsko, Irsko, Wales, Arménie, Gruzie, Maroko, Nepál, Jordánsko a další. Jsme členy AČCKA.

Skotsko - vlajkaNejsevernější země Velké Británie nabízí mnoho zajímavých, památných i historických míst. Krásnou svěží přírodu plnou lesů, jezer a hor. Stovky ostrovů a divoké mořské pobřeží. Tradiční skotské zámky, palírny whisky, ale také jedno z nejkrásnějších evropských měst Edinburgh. 

Více zde >>>

Irsko - vlajkaPřívětivá krajina plná zeleně, pasoucích se stád ovcí, kamených zídek, skalnatých útesů, ale také vřesovišť, opuštěných hor, zajímavých památek a měst. Irové jsou velmi přátelský a muzikální národ. Nejlépe se o tom přesvědčíte, když zavítáte do některého z pubů ochutnat místní pivo Guinness.  

Více zde >>>

Wales - vlajkaWales je země se svébytným národem, která si Vás získá nejen svými národnímy parky Snowdonia a Brecon Beacons, ale také výhledy do hornaté krajiny a zelených údolí. Procházky po pobřeží skýtají pohledy plné atmosféry a  barev, stejně jako hlavní město Cardiff, poloostrov Gower, Caernarfon a Llandudno. 

Více zde >>>

Gruzie - vlajkaStejně jako kdysi západní turisté přestali mít obavy cestovat do střední Evropy, objevujeme nyní i my země dál a dál na východ od nás. Jednou z  takových zemí je právě zakavkazská Gruzie, kde se míchá pohnutá historie s dynamickou současností a pravoslavným náboženstvím.

Více zde >>>

Uzbekistán - vlajkaUzbekistán je sluncem prozářená země, která doslova dýchá historií. Čekají na nás ve své době nejbohatší města Hedvábné stezky Samarkand, Buchara a Khiva s neuvěřitelnými paláci, mešitami a medresami. Budete se zde cítit bezpečně a vítáni.

Více zde >>>

Nepál - vlajkaHimalájské pohoří, horské vesničky, nedotčená údolí, výprava do pralesa v národním parku Chitwan. Místní krajina je jako stvořená pro milovníky vysokohorské turistiky, ale pořádáme také poznávací zájezd. Káthmándú a okolí je plné zajímavých míst.

Více zde >>>

Maroko - vlajkaNeuvěřitelně různordá země, s mořským pobřežím, pohořím Atlasu, pouštěmi a oázami, kde Vás čekají neopakovatelné zážitky v písečných dunách, na vysoko položených cestách Atlasu i v královských městech Marrakéš a Fes, kde se jakoby zastavil čas.

Více zde >>>

Sardinie - vlajka

Sardinie je ostrov obklopený tyrkysovým mořem, který se koupe ve slunci. Čeká tam na vás zajímavá kultura, nádherné pláže, skvělé jídlo, víno, plody moře, přístavní města s bohatou historií i tisíce let staré nuraghy. 

Více zde >>>

Skotsko - vlajkaPo úspěšných zájezdech do Izraele rozšiřujeme naši nabídku zájezdů o sousední Jordánsko, které je plné památek pod ochranou UNESCO. Země je v povědomí cestovatelů, hlavně díky skalnímu městu v Petře, ale zážitkem je také cesta do pouště v terénním voze.

Více zde >>>

Pro zájezdy pořádané cestovní kanceláří CALYPSO TRAVEL s.r.o. zajišťuje prodej cestovní agentura Periscope travel s.r.o.

Více zde >>>

Pro malé skupiny umíme připravit zájezd na přání, v případě zájmu i s česky hovořícím průvodcem

Více zde >>>

Zájezdy umíme připravit i pro velké skupiny. Rádi doporučíme program, vhodný termín a zajistíme kompletní cestu dle Vašeho přání. 

Více zde >>>

Nevyhovuje vám nabídka zájezdů?

Pokud máte zájem o čistě individuální skladbu zájezdu, neváhejte a dejte nám vědět. Pomůžeme vám připravit naprosto jedinečné a neopakovatelné cesty za poznáním a odpočinkem!

zajímavé služby