Úvod » O nás » Aktuality » Lyžování v Gruzii za krásného počasí!

Lyžování v Gruzii za krásného počasí! 

Gudauri / Gudauri 5

 

Pokaždé když jsem byl na Kavkazu s některým z našich poznávacích zájezdů, říkal jsem si, že bych se rád vrátil v zimě. A letos se to konečně podařilo. Lyžařské středisko Gudauri je nejmodernější v Gruzii, Nabízí 60 km sjezdovek většinou modré a červené obtížnosti, kvalitní sedačkové i kabinkové lanovky, minimální fronty a obrovskou plochu, na které si užijí lyžování začátečníci i pokročilí a velmi dobří lyžaři. Lanovky jezdí až do výšky 3 000 m n. m a hotel se nachází ve 2 100 m n.m. , takže máte po celou dobu úžasný výhled na okolní hory.  Mimo jiné i na bájný Kazbeg (5 100 m n.m.).

Gudauri / Gudauri 9

Do Gruzie jsme letěli s mezipřistáním v Istanbulu, své lyže si můžete vzít jako nadrozměrné zavazadlo, nebo si objednat půjčení lyží přímo na hotelu. Z centra Tbilisi na sjezdovku je to asi jen 2,5 hodiny jízdy.

Ubytováni jsme byli v hotelu Gudauri 2100, který má dostatečně kvalitní pokoje, výbornou polopenzi a hlavně skvělou polohu přímo u sjezdovky, takže od hotelu odjíždíte a vracíte se na lyžích. 

Po lyžování se dá vysedávat na sluníčku na terase, nebo si zajít do sauny. Součástí zájezdu je také prohlídka hlavního města Tbilisi, které si jistě zamilujete, stejně jako výbornou gruzínskou kuchyni.

Příští rok se do Gudauri vydáme zase, rezervujte si místo včas!

 

Odkaz na zájezd Lyžování v Gudauri najdete ZDE

Gudauri / Gudauri 16

 

 

Nevyhovuje vám nabídka zájezdů?

Pokud máte zájem o čistě individuální skladbu zájezdu, neváhejte a dejte nám vědět. Pomůžeme vám připravit naprosto jedinečné a neopakovatelné cesty za poznáním a odpočinkem!

zajímavé služby